Segítsünk magunkon: Legyen rendben az Immunrendszerünk – környezet
- Kerüljük a sugárzásokat – nulla mikrohullámú sütő (!) használat https://tinyurl.com/yyty65p4 ,
Wifi routert éjszakára kapcsoljuk ki (~ „kifordított mikrohullámú sütő” kevesebb energiával).
Legyünk tisztában azzal, hogy az új technológiáknak lehetnek nem várt (káros és/vagy jótékony) hatásai is. Tehát, ha megjelenik a 6G, annak hosszútávú hatásai csak 10-20-30 év múltán lesznek világosak. Ahogy pl. nagyfeszültségű távvezetékek esetében is történt. Ha lehet, ismerkedjünk a láthatatlan világrészekkel is, legyen fogalmunk pl. az ultrahangról, az elektromágneses térerősségről, a nem látható sugárzásról általában, szagtalan gázokról.
- Légtisztító berendezés – hatványozottan jó, ha valaki köhög.
https://tinyurl.com/vne92n2x | https://tinyurl.com/yn5rdf7j |
https://tinyurl.com/yabyme5m | https://tinyurl.com/362e5mfb
Amire érdemes odafigyelni:- HEPA szűrő – 99,xx%-os szűrési hatékonyság: Vírusok, baktériumok, penész, pollen, házi por, poratka semlegesítő hatás,
- UV lámpa (fertőtlenítő hatású),
- Ionizátor,
- Aktívszén szűrő,
- Párásítás, és lehetőség illóolajok alkalmazására – Kovid esetén „A párásítást most kifejezetten nem ajánlják, mert jó tápanyag a vírusnak a gyorsabb terjedéséhez és a hosszabb életben maradáshoz.”
- KERÜLENDŐ, az ózont termelő berendezés
- Kovid témakörben FONTOS a megelőzés. A lázmérő mellett legyen otthon jó minőségű, pontos értéket mutató véroxigénszint mérő ( https://tinyurl.com/4vfyzs22 ) (az olcsók legtöbbször tévesen alacsonyabb értéket mutatnak a valóságosnál) – amennyiben tartósan 92% alá esik az érték, akkor nem érdemes hősködni és erősen ajánlott a kórházi ápolás. Szükség esetén oxigén maszk, palack. A lélegeztető gépig ne jussunk el. Ezzel elkerülhető a „túl késő helyzet”, a kimerült, legyengült állapotban történő lélegeztető gépre „rakás”.
Világszerte a lélegeztető gépre tett betegek 80-90%-a nem épül fel, elhalálozik.
https://tinyurl.com/ycamd72w | https://tinyurl.com/rdc2z55v | https://tinyurl.com/3ax9hdcv | https://tinyurl.com/m87s2awy
- 2021. tavaszán lélegeztető gépből nincs kevés, a személyzet létszáma viszont nagyon szűk keresztmetszet. Egy vidéki város példája: 2 orvos 50 betegre és szintén kevés ápoló. És ez miért probléma?
Mert a gondoskodás kiemelten fontos. Az ápolók, az orvos, a gép nem gyógyít. A gyógyítást a szervezetünk végzi. A lelkiismeretes ápolók, a lelkiismeretes orvosok, a gépek időt nyernek („aki időt nyer, az életet nyer”) és komoly segítséget nyújtanak a gyógyuláshoz – legjobb képességeik és lehetőségeik szerint.
A fenti nagy elhalálozási arányban szerepet játszik, hogy az addigra a sokszor alapbetegséggel rendelkező és/vagy a betegségben előrehaladott állapotban lévő, kimerült, legyengült személyt altatásban kell tartani hetekig (szemben a műtéti néhány órával), aki nem tud köhögni, üríteni.
Az ápolt légzése a külvilághoz egy szűrőn keresztül kerül csatlakoztatásra. Ezeket a szűrőket pontos időközönként kell cserélni, ha ez nem valósul meg, akkor ez egyértelműen növeli a tüdőben lévő kártevők számát. Továbbá a gépi lélegeztetés nyelés hiányában kiszárítja az érintett területeket (nyelőcsövet, garatot) így sebek keletkeznek átjáróként a kórokozóknak. A lélegeztető gépekbe épített párásító résszel igyekeznek ezt elkerülni.
Orrszondán keresztül táplálják a gyomrot.
Összességében ideális esetben a jónak vélt kezelés mellett odafigyelnek rá, ápolják, olajjal kenegetik a kiszáradt, kirepedezett ajkakat, tisztán tartják a testet, fürdetik.
Ez a folyamat rengeteg és kemény munkát jelent.
Mi történik, ha kevesen vannak rá?
https://tinyurl.com/sz8zn88h | https://tinyurl.com/ass8vs9p | https://tinyurl.com/jtamavha
- A kórházba vonulással a felelősség jó részét átadjuk az orvosnak a hatályos törvényi szabályozás értelmében: az életveszélyesnek ítélt állapot esetén ő dönt a beavatkozás szükségességéről, sem hozzátartozó sem a beteg nem szólhat bele – azaz ha úgy ítéli meg, hogy nincs jobb megoldás, akkor lélegeztető gép, de nem azzal kezdik (korábban az első hullámban ez nem így volt, változott).